Súťaž pre všetky mamy, ktoré sa chcú konečne vyspať ako v bavlnke :-)


Správna odpoveď na otázku, po čom ženy túžia, neexistuje! :-) 
Po čom túžia mamy, je však úplne jasné – konečne sa dobre vyspať!
My v Jemných sa o to radi postaráme!

Máme pre vás kvalitnú, ručne vyrobenú posteľ Adela bez úložného priestoru s matracmi  a roštami (na foto) v hodnote 1 500 eur – s dovozom aj montážou od spoločnosti Wood Service Group, s.r.o.

Venujeme ju mame, ktorá je pre svoju rodinu ochotná urobiť takmer všetkoSte tou ženou VY alebo takú poznáte? Dajte nám vedieť!

Pošlite nám fotku s momentkou cez formulár nižšie, na ktorej ste sa pre svoju rodinu skutočne prekonali. Môže to byť hocičo - či už ste zažili adrenalín alebo upiekli parádnu tortu.  Jednej z vás urobíme obrovskú radosť kvalitnou slovenskou posteľou už 9. mája. Okrem toho odmeníme každý deň počas trvania súťaže (od 30.4. do 7. mája) jednu maminu kozmetickým balíčkom.

Spoločnosť Wood Service Group, s.r.o., patrí medzi popredných výrobcov originálnych postelí a spální, ktorých kvality sú známe už tisíckam spokojných zákazníkov na Slovensku a v Čechách. Ponuka spoločnosti je v súlade s nárokmi moderného človeka na atraktivitu i funkčnosť a zároveň si zachováva svoj jedinečný charakter. Vo Wood Service Group si zariadite kompletnú spálňu. Okrem postelí tu nájdete aj komody, nočné stolíky, otomany, voľne stojace skrine s posuvnými dverami ako aj vstavané skrine na mieru.

Pozrite si v galérii sortiment Wood Service Group.

VYPLŇTE FORMULÁR A ZAPOJTE SA DO SÚŤAŽE:

​​