Vyhrajte valentínsky pobyt v Dubaji


Predstavte si, že by ste Valentína strávili v rozprávkovom Dubaji... Ďaleko od zimy, práce, povinností... Iba vy a vaša polovička, celých 8 dní pre seba.

Zdá sa vám to ako sen? My vám ho spolu s CK SATUR môžeme splniť! Podmienkou ale je, aby ste boli spolu s partnerom/partnerkou dlhšie ako 7 rokov (teda 8 a viac) a stále vám to klapalo :-). A samozrejme, podelíte sa s nami o váš recept na šťastný spoločný život. Stačí, keď vyplníte formulár nižšie, budete mať trochu šťastia a možno práve vy pocestujete už 13. februára na dovolenku do Dubaja! Meno víťaza sa dozviete v Rannej káve 10. februára.

Pobyt zahŕňa priamy let z Bratislavy, 8 dní na pláži/7 nocí na pobyte v 5* hoteli Riu Dubai, all inclusive, spiatočný priamy let do Ras Al Khaimah, transfer do Dubaja a späť, letiskové poplatky, delegáta CK Satur s asistenciou 24/7, poistenie proti insolventnosti, PCR test na Slovensku pred odletom, SATUR Covid Garanciu.

A ako to v dnešnej dobe vyzerá s bezpečnosťou pri cestovaní? Moderátori Rannej kávy sa 2. februára rozprávali s generálnou riaditeľkou CK SATUR Norou Fedorovou:

​ Do tejto rozprávky vás môžeme preniesť :-), stačí sa zapojiť do súťaže.

​Partnerom súťaže je CK SATUR

Vyplňte formulár a zapojte sa do súťaže: