Vyhrajte pre svojho školáčika slovenskú ekologickú aktovku nosha!


Zdroj: Paula Malinowska

Aj keď školákov čaká ešte skoro mesiac prázdnin, rodičia sa už pomaly obzerajú po školských pomôckach. S tým najdôležitejším – školskou taškou - vám pomôžeme my! Stačí, keď sa zapojíte do súťaže na našom FACEBOOKU a každý deň od 3. do 7. augusta môže jeden z vás získať krásnu ekologickú aktovku nosha navrhnutú a vyrobenú u nás na Slovensku.

Nosha do školy je ľahká, hravá školská aktovka vhodná pre prváčikov a školákov na prvom stupni. Je prispôsobená tak, aby sedela aj menším deťom, ale pritom sa do nej zmestilo všetko potrebné. Má niekoľko vreciek: vpredu, 2 na boku a 1 na fľašu (použiteľné zvonku aj zvnútra), priečinok na zošity a malé tajné vrecko. Má špeciálne navrhnuté drevené spony, minimalistický dizajn a rozmery vhodné aj pre útlejších prváčikov.

Nosný systém pozostáva z primeraného polstrovania chrbtovej časti a rameňákov, s prenášaním hlavnej váhy na bedrový pás a zaistením hrudným pásom. Najväčšími vychytávkami sú ale odnímateľný bedrový pás, ktorý slúži samostatne ako ľadvinka a ozdôbka, ktorá slúži ako malá kabelka.

Nosha do školy je jediná biodegradovateľná taška na svete. Je vyrobená len z prírodných udržateľných materiálov: 100% bavlna, 100% vlna, 60% vlna / 40% viskóza, kovový zips na bavlnených páskach. Ergonomické parametre sú nastavené v spolupráci s fyzioterapeutkou. V noshi sa totiž snažia čo najviac znížiť váhu samotnej aktovky. Naplnená školská taška by totiž mala vážiť len 10% váhy dieťaťa. Nosha má zatiaľ 750 g a stále sa pracuje na znížení hmotnosti.

Viac sa o noshi aktovkách dozviete na www.nosha.sk.

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE
SÚHLAS SO SPRACOVANÍM OSOBNÝCH ÚDAJOV
ad

Zdroj: Rádio Jemné