Dovolenka na Slovensku je dobrý nápad! Vyhrajte v Dueli pobyt na Liptove!


Ako sa orientujete vo svete opačného pohlavia? Chcete si zasúťažiť a zabaviť sa v popoludňajšom Refreshi? Prihláste sa cez náš formulár a možno sa naši moderátori ozvú aj Vám! Zatipujte si proti opačnému pohlaviu a hrajte o skvelé ceny! Súťažíme každý pracovný deň po 16-tej, vždy muž proti žene.

Už viete, kam pôjdete tento rok na dovolenku? Strávte ju doma, na Slovensku! Máme tu všetko – nádhernú prírodu, hory, vodné plochy, hrady, zámky, jaskyne, plesá a takisto aj kúpele, kde sa môžete dokonale zrelaxovať. Zapojte sa do Duelu a jedného z vás do Kúpeľov Lúčky aj pošleme.

Každý deň od pondelka 6. júla do piatka 10. júla môžete vyhrať dennú cenuv piatok navyše zo všetkých zapojených vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý získa víkendový pobyt pre dve osoby v Kúpeľoch Lúčky v Kúpeľnom hoteli KUBO v hodnote 320,-€ (pobyt zahŕňa plnú penziu, 3 liečebné procedúry za pobyt, 2 x za pobyt vstup do bazénov, 1 x za pobyt vstup do vitálneho sveta).

Kúpele Lúčky sú to pravé miesto pre oddych, zlepšenie zdravotného stavu a načerpanie nových síl. Nachádzajú sa v krásnom horskom prostredí Liptov a vďaka kompaktnému areálu je tu takmer všetko „na dosah ruky“. Viac nájdete na www.kupele-lucky.sk.

Okrem pobytu hráte aj o tieto denné ceny:

PONDELOK – 1x vstup pre 2 osoby na Nitriansky hrad aj so sprevádzaním a s kávou priamo vo Vazulovej veži. Viac na www.nitrianskyhrad.sk.

UTOROK – 1 x Rodinný lístok pre 2 dospelých a dve deti na všetky tri trasy Čiernohronskej železnice. Čiernohronská železnica patrí k najvyhľadávanejším turistickým atrakciám v regióne. Počas leta historické vláčiky premávajú denne na troch trasách. Nech to para tlačí! Viac na www.chz.sk.

STREDA – 2x vstupenka do galérie Tricklandia v Starom Smokovci + 2x vstupenka na lanovku Štrbské Pleso. Viac na www.tricklandia.skwww.vt.sk.

ŠTVRTOK – Rodinná vstupenka (2 dospelí + 2 deti) do termálneho ekologického aquaparku AquaCity Poprad. Viac na www.aquacity.sk.


PIATOK – Rodinná prehliadka expozície Nestville Park so zážitkovým programom pre 4 osoby (tradičné ľudové remeslá, kone...). Objavte čaro jedného z najkrajších kútov severného Slovenska, údolia Tatranského národného parku, Pieninského národného parku a Levočskej vrchoviny. Viac na www.nestvillepark.sk.

Viac tipov na výlety po Slovensku nájdete na slovakia.travel.

Vyplňte formulár a zapojte sa do súťaže:

Zdroj: Rádio Jemné