Zapojte sa do DUELU a vyhrajte super ceny!


Ako sa orientujete vo svete opačného pohlavia? Chcete si zasúťažiť a zabaviť sa v popoludňajšom Refreshi?

Prihláste sa cez náš formulár a možno sa naši moderátori ozvú aj Vám! Zatipujte si proti opačnému pohlaviu a hrajte o skvelé ceny! Súťažíme každý pracovný deň po 16-tej, vždy muž proti žene.  

Od 15. do 19. júna môžete každý deň vyhrať filmový balíček, ktorý obsahuje 2 lístky do kina kdekoľvek na Slovensku na film Takmer dokonalé tajomstvá, kozmetický balíček značky Dermacol a knižný bestseller „Ako sa ľudia hrajú“.

Režisér a scenárista bláznivých komédií zo série Fakjú pán profesor a ich tri hlavné tváre vrátane predstaviteľa samotného profesora sa znovu stretli pred kamerou a natočili spolu ďalšiu skvelú a mega úspešnú komédiu Takmer dokonalé tajomstvá. Na spoločnej večeri sa zíde niekoľko párov a po pár pohárikoch sa rozhodnú, že svoje telefóny položia na stôl a podelia sa s ostatnými o všetky správy, odkazy aj telefonáty v ten večer. Esemesky sa prečítajú, hovory budú nahlas. Veď o nič nejde, bude zábava. Ako to dopadne, si pozrite v skvelej komédii Takmer dokonalé tajomstvá. V kinách od 18. júna.

Vyplňte formulár a zapojte sa do súťaže:

 

Zdroj: Rádio Jemné