Daj si pozor na jazyk a vyhraj balíček kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND


Nie je nám jedno, či ste vstali pravou alebo ľavou nohou. Chceme vám totiž spríjemniť každé ráno!

Prihláste sa do našej súťaže „Daj si pozor na jazyk“ cez FORMULÁR nižšie a začnite deň s výhrou, ktorá poteší. Dôležité je 30 sekúnd nepovedať slová ÁNO a NIE.

Súťažíme každý pracovný deň po 7-mej.

Od 17.4. do 30.4. môžete každý deň vyhrať balíček kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND v hodnote 56,-€, ktorý obsahuje 2-fázový hyaluronový shake, perlové hydratačné sérum a hyalurónové hydratačné obklady na oči.

​Viete si predstaviť, že môžete svoju pleťovú masku alebo krém zjesť? Asi nie, však? Filozofiou Annemarie Lindner- zakladateľky prírodnej kozmetiky značky ANNEMARIE BÖRLIND bolo, že by si na tvár nedala nič, čo by nedokázala aj zjesť. Kozmetika preto obsahuje len čisto prírodné ingrediencie, ktoré sú pre pleť a zdravie absolútne bezpečné. Značka používa vo svojich krémoch a sérach až 475 prírodných ingrediencií. Niektoré z nich ani v inej prírodnej kozmetike nenájdete.

​Medzi najobľúbenejšie produkty patrí 2-fázový hyaluronshake. Ide o prírodné sérum, ktoré obsahuje rastlinnú formu kyseliny hyalurónovej, ktorá je potrebná pre vyživenie kolagénu. Práve jemu sme vďačné za vypnutú pleť bez vrások. V letných mesiacoch zase siahame po sérach, ktoré revitalizujú pokožku a dodávajú jej jas. V tomto období je preto jedným z najobľúbenejších produktov energizér z pomarančových kvetov. Slovenky si potrpia aj na mladý a svieži vzhľad, preto je ich najobľúbenejšou anti-aging líniou SYSTEM ABSOLUTE pre zrelú pleť. Obsahuje patentovaný 3D matrix, čo je vlastne vzácny gél zo stromu tara obohatený o extrakt zo zelených rias s mimoriadnymi účinkami. Vďaka tomu je pleť krásne vypnutá. Všetky produkty a informácie nájdete na www.annemarieborlind.sk.

Vyplňte formulár a zapojte sa do súťaže: