Daj si pozor na jazyk a vyhraj 50 eurovú poukážku na nákup výnimočných potravín FARMFOODS


Nie je nám jedno, či ste vstali pravou alebo ľavou nohou. Chceme vám totiž spríjemniť každé ráno!

Prihláste sa do našej súťaže „Daj si pozor na jazyk“ cez formulár nižšie a začnite deň s výhrou, ktorá poteší. Dôležité je 30 sekúnd nepovedať slová ÁNO a NIE.

Súťažíme každý pracovný deň po 7-mej.

Od 16. do 20. decembra môžete každý deň vyhrať poukážku na nákup v hodnote 50,-€ v sieti predajní FARMFOODS po celom Slovensku. Vašu najbližšiu predajňu nájdete TU.

Vianoce sú už za dverami. Tú pravú atmosféru nám dotvárajú aj chutné jedlá. A ak sú vyrábané z naozaj poctivých domácich surovín výnimočnej chuti, navyše bez zbytočných „E-čok“ a GMO, majú o to väčšie čaro. Potešte aj vy svojich blízkych kvalitnými a poctivými potravinami vhodnými aj pre tých najmenších. Zájdite do predajní FARMFOODS – Výnimočné potraviny a zakúpte vašim najbližším pod stromček darčekovú poukážku na nákup produktov podľa vlastného výberu.

Na pultoch predajní FARMFOODS nájdete tradičné aj netradičné výrobky zo slovenských surovín – jogurty a tvarohové dobroty, kvalitné slovenské mäso, zemiakové a sójové výrobky, vína, sirupy a mnoho ďalšieho. O výnimočných výrobkoch a filozofii projektu sa dočítate viac na www.farmfoods.sk a na FB stránke Farmfoods – Výnimočné potraviny.

Vyplňte formulár a zapojte sa do súťaže:

Zdroj: Rádio Jemné