Vyhrajte v DUELI nákupné poukážky v hodnote 100 EUR!


Ako sa orientujete vo svete opačného pohlavia? Chcete si zasúťažiť a zabaviť sa v popoludňajšom Refreshi?

Prihláste sa cez náš formulár a možno sa Martina ComissoTomáš Juríček ozvú aj Vám! Zatipujte si proti opačnému pohlaviu a hrajte o skvelé ceny! Súťažíme každý pracovný deň po 16-tej, vždy muž proti žene.  

Od 6. do 10. mája môžete každý deň vyhrať 2 lístky na majstrovstvá sveta v hokeji IIHF a ďalšie dva týždne – od 13. do 24. mája - súťažíme o poukážky na nákup v Planeo Elektro v hodnote až 100,-€. Ceny do súťaže venuje STARÁ MAMA, ktorá navyše vyváži jedného z vás svojimi produktami. Koľko kíl vážite, toľko kíl produktov dostanete :-). Žrebujeme zo všetkých zapojených v piatok 24. mája

STARÁ MAMA pripravuje svoje sladké aj slané produkty s láskou už 21 rokov - jahodové, slivkové, makovo-višňové, či marhuľové knedličky,  šúľance (makové a orechové), pirohy (bryndzové, mäsové, s kapustou), pečeňové halušky aj novinku tvarohovo-čučoriedkové knedličky. Nájdete ich v mraziacich boxoch po celom Slovensku a príprava je skutočne jednoduchá. A teraz navyše za nákup vyhrávate! Súťaže o skvelé ceny nájdete na webe mojastaramama.sk a na facebookovej stránke.

Vyplňte formulár a zapojte sa do súťaže:

Zdroj: Rádio Jemné