Roman Juraško prepadol panike!


Televízny moderátor Roman Juraško (42) je súčasťou ranného televízneho vysielania už 17 rokov. Do televízie sa dostal hneď po skončení Právnickej fakulty v Trnave, čiže predošlé moderátorské skúsenosti vôbec nemal. To sa v jeho televíznych začiatkoch aj odzrkadlilo. „Ja som bol človek z ulice, bez moderátorských skúseností, a to bol absolútny priestor na paniku. Aj sa mi to stalo. Keď si na začiatku pripravený, vieš ako to má vyzerať, nie si veľmi otvorený pre improvizáciu a zrazu ti vypadne triviálna otázka, ktorú si si driloval do hlavy. Kolegyňa videla, ako tam sedím vypnutý, ale zachránila ma,“ spomína s úsmevom na svoje začiatky Juraško.

Roman má s partnerkou Dianou Hágerovou dve deti, dcéru Izabelku a syna Tristana. Snažím sa Dianke pomáhať, ale myslím si, že ženu – matku, muž v normálnom fungovaní a v normálnom režime nedokáže stopercentne nahradiť v rámci intuície a materinského citu, ale snažím sa,“ povedal dvojnásobný otec Roman Juraško.

V podcaste sa ešte dozviete:

  • Aký spôsob výchovy zvolil s partnerkou pri svojich deťoch?
  • Aké boli jeho predstavy o pracovnom živote počas detstva?
  • Na prvý pohľad je Roman pohoďák, čo ho však dokáže vytočiť?

Rannú kávu s Martinou Comisso a Lukášom Pinčekom počúvate každý pracovný deň od 6-tej do 10-tej! Po 8-mej aj so zaujímavým hosťom, o ktorom chcete vedieť viac.

Všetky rozhovory z Rannej kávy si môžete vypočuť TU.