Chcela mať postavu ako Kim Kardashian, no takmer prišla o život!


Viaceré mladé ženy takmer prišli o život, keď začali užívať tabletky určené na zväčšenie kriviek. Neregistrované doplnky stravy sa stali hitom medzi mnohými mladými dievčatami. Tie sa neskôr podelili so svojimi hrozivými skúsenosťami.

Zdroj: mirror.co.uk

Nebezpečný produkt, ktorý je v Anglicku nelegálne predávaný, je propagovaný ako prostriedok na rýchle zvýšenie hmotnosti. Užívatelia hlásia desivé vedľajšie účinky, od silnej únavy po žltačku alebo dokonca zlyhanie pečene. Tento produkt vyskúšali dokonca aj dievčatá vo veku 12 či trinásť rokov.

Modelka Altou začala užívať tieto "zázračné" tabletky, pretože túžila po postave, akú má Kim Kardashian. Po krátkom čase sa dostavili prvé nežiadúce účinky - silná únava a výrazné zmeny nálad. Ako sama podotkla, jej mama si začala myslieť, že je Altou tehotná. Pravda však bola celkom inde.

Rovnakú skúsenosť majú aj tri ďalšie ženy, ktoré chceli dokonalú postavu. Jedna z nich priznala, že po tom, ako začala užívať tieto tabletky, neustále zaspávala. Trápila ju silná triaška, ktorá jej nedovolila vykonávať ani základné úkony. Keď išla na nákup, neustále zaspávala a zachránil ju iba nákupný vozík.

Strašná nehoda mala našťastie šťastný koniec.

Známa anglická youtuberka má ešte hrozivejšiu skúsenosť. Tabletky ju takmer pripravili o život. Večer si sadla do auta a vybrala sa na krátku cestu. Už po niekoľkých minútach ju prepadol spánok a ona havarovala. Nehodu našťastie prežila, no teraz varuje všetky dievčatá, ktoré by chceli vyskúšať čarovný Apetamín.

Zdroj: Mirror.co.uk