Ben Affleck otvorene o svojej bývalej žene: Už sme nemohli byť spolu


Ben, ktorý sa s Jennifer Garner rozviedol v roku 2018, prehovoril o krízach aj závislosti na alkohole.

Zdroj: instagram/benaffleckoficiall

Manželstvo Bena a Jennifer Garner sa začalo v roku 2005, no už po niekoľkých rokoch prišli prvé problémy. Herec, ktorý mal dlhoročné problémy so závislosťou, začal manželskú krízu riešiť alkoholom. To spôsobovalo ďalšie nezhody a hádky.

Affleck prezradil, ako sa jeho pitie počas ťažkých chvíľ v ich vzťahu zhoršovalo. Povedal, že ak by s manželkou zostali spolu, zrejme by bol ešte stále závislý:

"Pravdepodobne by som stále pil. Je to súčasť toho, prečo som začal piť... pretože som bol v pasci," priznal obľúbený herec.

"Hovoril som si, že nemôžem odísť kvôli svojim deťom, ale nebol som šťastný. Čo som mal robiť? Vypil som fľašu škótskej a zaspal som na gauči. To bolo jediné riešenie..."

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Garner (@jennifer.garner)

Jennifer Garner patrí k obľúbeným herečkám.

Herec zároveň dodáva, že jeho manželka nie je zlý človek a on by nikdy nechcel, aby mali ich deti pocit, že bývalí manželia sa nenávidia.

"Nikdy by som nechcel, aby si moje deti mysleli, že niekedy poviem zlé slovo o ich mame," uzatvára Ben, ktorý je šťastný po boku Jennifer Lopez, s ktoru tvoril pár aj v minulosti.

Zdroj: people.com