S týmito mužmi randila Jennifer Aniston!


Obľúbená herečka mala vo svojom živote niekoľko známych partnerov. Ktorý sa vám najviac páčil?

Zdroj: bustle.com

1. Brad Pitt

Tento vzťah patrí bezpochyby medzi najznámejšie. Dvojica sa dala dokopy v roku 1994, v roku 2000 bola rozprávková svadba, no v roku 2005 prišiel šok. Pár sa rozviedol a Brad si zobral tmavovlásku Angelinu Jolie. Doteraz sa však šepká, že Brad a Jenn majú medzi sebou pulzujúcu erotickú energiu.

2. Bradley Cooper

Jennifer a Bradley sa dali dokopy v roku 2009 počas natáčania filmu Nie je z teba až tak paf, no ich vzťah netrval príliš dlho. Doteraz sú však skvelými priateľmi.

3. John Mayer

Jennifer sa raz priznala, že rozchod s Johnom bol skutočne ťažký a na toto obdobie nerada spomína. Hoci vzťah trval iba rok, dvojica zažila naozaj mnoho spoločných chvíľ.

4. Paul Rudd

Dvojica sa spoznala ešte v roku 1998, neskôr spolu účinkovala v seriáli priatelia. Jennifer sa pri spomienke na ich vzťah vždy usmeje. Hoci to bola iba krátka aférka, Paul a Jenn boli skvelý pár.

​5. Vince Vaughn

V náručí tohto šarmantného muža sa ukrývala Jenn po rozvode s Bradom, ktorý v tej dobe už žil s Angelinou. Ich vzťah netrval dlho a nikdy nebol oficiálny, no Jennifer neskôr priznala, že Vince jej zachránil život, keď sa najviac trápila.

6. Justin Theroux

Tri roky po zasnúbení, v roku 2015, si dvojica povedala svoje áno. Jennifer vyzerala, že je konečne šťastná a že to tentoraz vyjde. Avšak v roku 2018 sa pár rozišiel, keďže ani jeden z manželov nebol vo vzťahu šťastný.

Zdroj: bustle.com