Prvé slová novopečenej mamičky Dominiky Kavaschovej: "Mám dojem, že som vyštudovala ďalšiu vysokú školu!"


Herečka sa podelila o prvé dojmy z materstva.

Zdroj: instagram/donda_kawa

Pozdravujem všetky bu, bu, bu ženy

Zažila som toľko, že sa to nedá ani opísať slovami. Píšete mi, lebo vás to zaujíma, tak tu to zhrniem. Pôrod - super. Obdivujem silu, ktorú som v sebe objavila a ďakujem celému personálu. Pozdravujem všetky bu, bu, bu ženy, ktoré ma strašili pred tehotenstvom aj pôrodom a vety ako:

"Veď počkaj, keď toto a veď počkaj, keď tamto...” Už nikdy vás nebudem počúvať a dopredu sa strachovať a ja sama žiadne bu bu robiť nikomu nebudem - skôr naopak. Musíme sa povzbudzovať.

Najnovšie počúvam vetu: “Veď počkaj, čo šestonedelie!” Nečakám, žijem ho a vnímam ho ako obdobie, ktoré je prirodzené, normálne, krásne a ťažké zároveň, lebo tak to má byť!

Mám najlepšieho muža na svete

Pôrod a dni po ňom... Mal by mi pribudnúť pred alebo za menom titul! Mám dojem, že som vyštudovala ďalšiu vysokú školu, zameranie: Kŕmenie a manipulácia s novorodencom. To mi však nestačí. Bažím po štúdiu, a preto som sa prihlásila aj na: Ako uspať červené kričiace babo. Fyzicky sa cítim dobre, lebo mám najlepšieho muža na svete, ktorý je od prvého dna aj najlepší otec na svete a umožňuje mi pospať si ako kráľovná.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Kavaschová (@donda_kawa)

Zdroj: instagram