Nuda vo vzťahu? Zmeňte to!


Ak sa vo vašom vzťahu prestali diať veci, ktoré by vás bavili, je na čase to zmeniť! Prinášame vám niekoľko rád, ktoré v tom pomôžu.

Zvedavosť je dôležitá. Vypytujte sa svojho partnera či partnerky na čokoľvek, čo vás zaujíma. Ak ste spolu dlhšie, môžete mať pocit, že o sebe viete všetko. To však vonkoncom nie je pravda. Nabádajte k tomu aj toho druhého. 

Nájdite si niečo, na čo spolu budete tešiť. Naplánujte si rande, udalosť alebo nejakú výzvu. Diskutujte o krokoch, ktoré vás čakajú. Toto všetko môže medzi vami posilniť spolupatričnosť a úctu. 

Najrýchlejším spôsobom, ako sa zbaviť nudy je začať blbnúť. Pripravte si navzájom obed, stretnite sa s novými ľuďmi alebo začnite spolu robiť niečo inak. 

Vystúpte spoločne z komfortnej zóny. Je jednoduché stráviť spoločný čas pred seriálom či filmom, no rýchlo sa z toho stane nudná rutina. Vyskúšajte spolu niečo nové, napríklad spoločné varenie v kuchyni. 

Ak v sebe máte obaja nespútaného divocha, vyskúšajte spolu niečo plné adrenalínuMôže to byť napríklad kajakovaniebungee jumping alebo kľudne aj sledovanie strašidelného filmu. 

Zdroj: bustle.com