Prečítaje si KRUTÝ PRÍBEH Lely Ceterovej, partnerky Karlosa Vémolu


Lela Ceterová a Karlos Vémola tvorili pár už nejaký čas, no po tom, ako sa prevalila Karlosova nevera, Lela sa odsťahovala. Dnes je všetko inak.

Ešte pred mesiacom bol vzťah Lely Ceterovej a zápasníka MMA Karlosa Vémolu oficiálne skončený. Avšak teraz je všetko inak a partneri spolu s ich spoločnou dcérkou Lili trávia mnoho času.

Hoci by sa mohlo zdať, že zlým dňom je koniec, Lela prezradila kruté tajomstvo, ktoré si rok nosila v sebe. Počas tehotenstva totiž čakala dvojičky, Lili mala mať súrodenca. O toto dieťatko však Lela prišla. Prečítajte si krutý príbeh, ktorý vyrozprávala Lela na svojom instagrame:

„Dnes som mala veľmi sentimentálny deň. Úsmev sa striedal s pocitom smútku. Na Insta som zverejnila snímku. Ale nie je aktuálna, je to spomienka. Keď pán doktor počul na ultrazvuku dve srdiečka, možno preto som na Lilinku tak veľmi naviazaná. Nech si myslia ľudia, čo chcú... Mne to nevadí.

Bola som veľmi šťastná, keď som zistila, že čakám bábo a naraz u lekára prekvapenie, keď videl na ultrazvuku a počul dve srdiečka. Aj napriek všetkým stresovým situáciám, ktoré mi spôsobovali istí ľudia. A možno aj toto prispelo k tomu, že sa to stalo. Nikdy na ten deň nezabudnem.

Nemohla som spať, prevaľovala som sa z boka na bok. Srdce mi bilo veľmi rýchlo. V noci na mňa skočil pes do postele, to som sa zľakla a sníval sa mi nadránom sen, že som potratila. Ráno som upratovala dom, varila a nesmierne ma boleli kríže. Začala som špiniť, a tak som sa rozhodla ísť na pohotovosť, môj najťažší deň... Jednému bábätku prestalo biť srdiečko..."

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dnes som mala veľmi sentimentálny deň..úsmev sa striedal s pocitom smútku..na insta som zverejnila snímok...ale nie je aktuálny, je to spomienka...keď pán doktor počul na ultrazvuku dve srdiečka...možno preto som na Lilinku tak veľmi naviazaná, nech si myslia ľudia,čo chcú ...mne to nevadí. Bola som veľmi šťastná, keď som zistila, že čakám bábo a naraz u lekára prekvapenie, keď videl na ultrazvuku a počul dve srdiečka. Aj napriek všetkým stresovým situáciám, ktoré mi spôsobovali istí ľudia. A možno aj toto prispelo k tomu, že sa to stalo ?nikdy na ten deň nezabudnem... Nemohla som spať, prevaľovala som sa z boka na bok. Srdce mi bilo moc rýchlo. V noci na mňa skočil pes do postele,to som sa zľakla a sníval sa mi nad ránom sen, že som potratila. Ráno som upratovala dom, varila a nesmierne ma boleli kríže. Začala som špiniť a tak som sa rozhodla ísť na pohotovosť, môj najťažší deň...jednému bábätku prestalo byť srdiečko. Samozrejme, nechali si ma 2 týždne v nemocnici. Lekári sa obávali aj o život druhého bábätka. Mala som stále zle výsledky testov. Bolo to veľmi ťažké obdobie, strach o žijúce bábätko vo mne a smútok za tým druhým.? Z odstupom času sa ani nedivím, že sa to udialo. Na veľa vecí som bola sama, popritom som sa starala o zvieratá. Rodinu som mala na Slovensku. Zažila som veľa stresu a plaču a niektorí ľudia to nevedeli pochopiť, že mi ubližujú v tom najcitlivejšom období, ktoré by malo byť celé radostné a šťastné. Napriek všetkým zlým veciam a stresovým situáciam, som sa snažila byť silná. Tak moc som túžila po dieťatku.Som vďačná za rodinu a priateľov, čo pri mne v týchto situáciach stáli. Najkrajší deň z celého tehotenstva bol 6.8 2019 ( 18+1) , keď mi vysoko špecializovaný odborník na morfológiu povedal, že dieťa je zdravé a bude dievčatko. Vtom momente som bola najšťastnejšia budúca mama na svete. Celú dobu som sa tešila na dievčatko a pripravovala na novú etapu života. Lili je tu už so mnou a napriek tomu sa občas zamyslím, či by to druhé bábo bolo tiež dievčatko alebo chlapček, aké by malo vlásky, očká... či by bolo rovnako stále usmiate ako Lili?.Som veľmi vďacná životu, že mi dal aspoň Lilinku❤??.

Príspevok, ktorý zdieľa Lela Ceterová (@lela_ceterova_official),

Zdroj: instagram