Veronika Strapková: Kto je jej najlepší priateľ?


Obľúbená slovenská speváčka má svoju spriaznenú dušu. Je ňou jej milovaný manžel.

Je dôležité mať v živote ľudí, na ktorých sa môžete vždy spoľahnúť a ktorí vás nikdy nezradia. Je výhrou, ak je takouto osobou práve váš partner.

Veronika Strapková o tom vie svoje, keďže jej manžel je jej najlepším priateľom. Ako sama poznamenala na svojom instagrame: "Z lásky vzniklo priateľstvo."

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

S mojim najlepším priateľom. Naozaj to tak je. A verím, že ak ten život má byť fajn, je lepšie ním kráčať s niekym, koho nie iba milujeme a je pre nás tak nejak pudovo príťažlivý. Ale že je skvelé ak toho druhého máme tak nejak naozaj ľudsky radi. Znie to ako samozrejmá vec. Pre mňa je to ale stále vzácne. Že z lásky vzniklo priateľstvo. A že to tú lásku nijak nezmenilo. Len sa pridal jeden dobrý pocit dôvery a takej tej schopnosti porozumieť si aj bez slov. Samozrejme len niekedy. ? Občas si nerozumieme ani so zvýšenym tónom a tonou argumentov ?..A že sa nemusím hrať na lepšiu než som je také príjemne uvoľňujúce..Že môžem byť autenticky nedokonalá. To je super. PS: pozdravujem spomienkou na náš Košický týždeň a teším sa na ďalší. ??❤️

Príspevok, ktorý zdieľa VeronikaS - Veronika Strapkova (@veronikastrapkova),

Zdroj: instagram