Dolly Parton podporila Britney Spears: "Rozumiem jej a dokážem si predstaviť, ako sa cíti!"


Aktuálna téma Britney Spears je už dobre známa. Stručne povedané, Britney sa snaží vymaniť spod nadvlády otca, ktorá ju núti žiť život bez štipky slobody. Vedeli ste však, že Dolly má za sebou niečo podobné?

Americká country hviezda a významná osobnosť histórie hudby, Dolly Parton, bola v minulosti vydatá za speváka Portera Wagonera. Vzťahu sa však nedarilo a postupne sa rúcal. V roku 1979 podal Wagoner na Dolly žalobu vo výške 3 milióny dolárov kvôli údajnému porušeniu zmluvy. Problém bol však napokon vyriešený mimosúdnou cestou.

Dolly vyslovila svoju podporu týmito slovami: "Myslím si, je úžasná výtvarníčka a dievča samo o sebe. Rozumiem všetkým tým bláznivým veciam. Veľa z toho som sama prežila počas veľkých súdnych sporov s Porterom Wagonerom, kedy som sa zo všetkého snažila dostať sama. Chápem, odkiaľ pochádza a ako sa cíti. Dúfam teda, že všetko dopadne tak, ako by malo."

Britney má u nás tiež plnú podporu. Vedeli ste, že nedávno dostala povolenie na vlastného právnika? Stal sa ním Mathew Rosengart, ktorý už stihol predložiť významné dôkazy na zrušenie opatrovníctva jej otca Jamieho Spearsa.

Zdroj: music-news.com