Nečakané spojenie dvoch výrazných hlasov: Kuly a Majself napievali titulnú pieseň k novému filmu!


Spevák Mário "Kuly" Kollár a reper Majself sa spojili a vytvorili chytľavý duet.

Zdroj: youtube.com

Do slovenských kín mieri rodinný film Gump - pes, ktorý naučil ľudí žiť. Titulnú pieseň naspievali Mário "Kuly" Kollár a reper Majself.

Jeho hrdinom je túlavý psík, ktorého dobrodružstvá zaujali státisíce čitateľov na stránkach českého knižného bestselleru. Slovenské uvedenie snímky, naplánované na 22. júla, sprevádza pieseň, ktorú nahrala kapela Desmod v spolupráci s raperom Majselfom. "Song Kométa (pre Gumpa) sa stal obrovským hitom v rádiách a práve teraz vyšiel videoklip, v ktorom tvorcovia predstavujú aj doteraz nezverejnené zábery z filmu," informoval PR manažér Peter Gašparík.


"Dostali sme ponuku spraviť citlivú skladbu, ktorá by komunikovala s filmom. Vypočul som si audioknihu o Gumpovi, dojala ma do prvých desiatich minút a súhlasil som," chváli knižnú predlohu spevák Mário "Kuly" Kollár z kapely Desmod. Raper Majself spomína, že netradičná spolupráca s obľúbenou kapelou bola podmienená kvalitou výsledku: "Povedali sme si, že podmienkou pre vznik bude to, že sa nám spoločne podarí spraviť dobrú skladbu. A to sa, myslím, podarilo."t

Zdroj: TASR