Nová VIANOČNÁ skladba od KRISTÍNY: Čas zimných zázrakov!


Skladba, ktorú spieva Kristína, pochádza z pera Kamila Peteraja.

Úspešná slovenská speváčka Kristína predstavuje novú vianočnú pesničku, ktorá dostala názov Čas zimných zázrakov. Hudbu zložila speváčka samotná, text napísal Kamil Peteraj, ktorý pre Kristínu napísal väčšinu textov.

Vianočná téma je nevyčerpateľná, „čas zimných zázrakov, láska nás roztopí, v krásny čas vianočný, nik nie je sám,“ spieva Kristína v príjemnom a sviatočne naladenom songu.

„Už dlhšie obdobie pracujem na svojom novom albume, ktorý plánujem vydať budúci rok. Začiatkom jesene som dostala krásny vianočný text od Kamila Peteraja. Milujem Vianoce, vianočné pesničky a tento rok som si túto čarovnú atmosféru vychutnávala už od októbra, počas ktorého pieseň vznikala, uviedla pre médiá speváčka.

„Keďže som si hudbu zložila sama a mala som o nej jasnú predstavu, zhodli sme sa s mojím tímom, že tento typ aranžmánu necháme vytvoriť producentovi Adamovi Kurucovi. Som veľmi rada, že sa nám pieseň vydarila a že vyjadruje presne to čaro, aké som si pri skladaní tejto piesne predstavovala. Pieseň má názov Čas zimných zázrakov a verím, že si ľudia pri jej počúvaní pripomenú tie čarovné nezabudnuteľné momenty Vianoc, ktoré si pamätá snáď každý jeden z nás,“ dodala.

Zdroj: TASR