Pravdupovediac, ADAM ĎURICA opäť príjemne prekvapil!


Jeho horúca novinka sa volá - Pravdupovediac! ;-)

Adam Ďurica ostáva hudobne činný aj napriek tomu, že naplánované veľké koncerty so symfonickým orchestrom sa museli presunúť na budúci rok.

„Už na jar sme vedeli, že tento rok to nestihneme. Všetko nacvičiť a naskúšať je náročný proces, preto sme to posunuli “ zhodnotil Adam.

„Ale, nechcel som zas, aby ostalo ticho. Na jar sme s Lacom Rychtárikom urobili singel VLCI, cez leto sme spolu zahrali tých zopár koncertov v rámci možností a teraz sme tu s novým singlom PRAVDUPOVEDIAC. Keď som hovoril, že VLCI sú začiatkom mojej novej hudobnej etapy, tak toto je jej pokračovanie," vysvetlil.

"Video sme nakrúcali s Lacom. Hneď na začiatku natáčania sme utopili práve zakúpený dron aj s kamerou. Mali sme s ním veľké plány, hneď ráno pri prvých skúšobných záberoch sa vybil a spadol priamo do jazera. Začali sme celkom neúspešne, ale neodradilo nás to a išli sme si za svojím. Hlavne teda Laco lebo dron bol jeho. Aj vďaka jeho neoblomnosti sa nám podarilo, napriek nezdarnému začiatku, natočiť skvelý klip," vysvetlil Adam.

Zdroj: PR správa