Superstar Barbora Piešová má za sebou boľavý pád do vody! Výsledok? Nový videoklip


Videoklip ku skladbe Dážď sa točil v krásnej prírode na Kraľovanskom jazere na Šútove, ktorému sa zvykne hovoriť aj slovenské Plitvické jazerá, pretože jeho okolie pripomína westernové filmy a vyznačuje sa tyrkysovou vodou. 
Začiatok natáčania však sprevádzali komplikácie. Toto nebol prvotný plán, pretože pôvodné miesto bola prírodná rezervácia, ale ochranári nás stopli a natáčanie by bolo v takýchto podmienkach veľmi zložité. Počas hodiny a pol sme museli  vymyslieť a nájsť iný priestor, tak sme sa rozhodli ísť na Kraľovanské jazero,” vysvetlila Barbora výber miesta. 
"Natáčanie bolo dosť ťažké a občas aj nebezpečné, zvlášť záber, kde padám do vody. Musela som ho dať na dva pokusy, pretože pád na hladinu vody bol bolestivý. Zábery s ohňom mi pomohli sprostredkovať ochotní ľudia zo Sokoliarov Aquila z Bojníc,” prezradila.
Vo videu sa objavia aj zábery s ohňom a Barborin odvážny pád do vody.
Víťazka SuperStar 2020 trávi aktuálne veľa času skladaním skladieb a ich nahrávaním v štúdiu v Seredi.
Debutový album plánuje vydať už na jeseň tohto roka a je takmer isté, že väčšina skladieb bude autorských. Popritom si sympatická rodáčka z Prievidze zdokonaľuje hru na gitaru a klavír, veľa koncertuje a vystupuje na rôznych charitatívnych aj súkromných akciách.
Napriek tomu ale nezabúda na svojich blízkych a snaží sa svoj čas tráviť aj s rodinou. Hovorí, že jej poslaním je šírenie odkazu – práca, láska a rodina.
Popri svojich povinnostiach nezabudla Barbora ani na oddych. Pár voľných dní využila aj na dovolenku pri mori v Chorvátsku, kde bola prvýkrát v živote. Strávila ju tam so svojimi kamarátkami.

Zdroj: PR Správa; YouTube