Sima Martausová prichádza s novým singlom o nepokojnom srdci! ;-)


Zdroj: www.facebook.com/simamartausovaofficial

Úprimná, energická a autentická. Taká je hudobníčka Sima Martausová a jej aktuálna novinka Srdce nepokojné. Ako už samotný názov napovedá, speváčka v ňom vyjadruje túžbu po vnútornom pokoji. 

„Piesňou vyjadrujem túžbu po pokoji, ktorý zažívam nielen, keď tvorím a hrám, ale aj keď som len tak v tichu. Túžbu po pokoji, ktorý cítim, nielen keď vystúpim na vrchol štítu, ale aj keď schádzam dolu, alebo keď musím výstup niekedy pre okolnosti vzdať. Takýto pokoj mám v podstate vo svojich rukách a prinášajú mi ho správne nastavené hranice a zdravá miera vo všetkom,“ prezradila Sima.

Autorkou textu aj hudby je už tradične ona sama. Nový singel je predzvesťou pripravovaného albumu, na ktorom Sima pracuje.

Videoklip k singlu natáčala s režisérom Jakubom Mahdalom v susednej Českej republike, no kvôli prepuknutiu nového koronavírusu museli natáčanie na pár mesiacov odložiť. „Druhú časť videoklipu sme dotočili v krásnej prírode pod Veľkým Kriváňom. Prvá časť sa odohráva v divadle a druhá, môjmu srdcu bližšia, v horách, kde som vymenila šaty za turistické oblečenie, v ktorom sa cítim prirodzenejšie,“ dodáva Sima.

Skladba sa objaví aj na pripravovanom albume, ktorý chce Sima Martausová stihnúť vydať do Vianoc. 

Zdroj: (teraz.sk/kultura; YouTube)