Pozitívna bomba od Mira Jaroša pre malých aj veľkých: V klipe sa objaví aj naša prezidentka!


Zdroj: www.teraz.sk/kultura

Koncertné prestávky, ktoré si vyžiadala pandémia nového koronavírusu, využil aj hudobník Miro Jaroš.

Svojim fanúšikom predstavil nový singel, ktorý ich má v týchto časoch povzbudiť. 

V novinke Zvládneme to sa prihovára najmä deťom a ich rodičom. 

"Mojím prianím je, aby sme sa hlavne zabavili a povzbudili sa navzájom. Uvedomili si, ako veľmi sa potrebujeme," prezradil spevák."Myslím si, že je dôležité byť pravdivý a úprimný. Toto obdobie je náročné pre všetkých. Deťom chýbajú kamaráti, ihriská, niektorým rúška prekážajú. Verím, že nová pesnička tiež pomôže to ľahšie zvládnuť."

V závere skladby sa objaví aj naša prezidentka Zuzana Čaputová. Miro Jaroš použil záznam z jej príhovoru. V klipe sa objavia aj ďalší jeho kolegovia a priatelia so svojimi rodinami - Kali, Tina a Separ, Peter Cmorik, Mark Dann, tanečník Miňo Kereš či deti herečky Kristíny Tormovej.

"Zámerom bolo spojiť doteraz 'nespojiteľné' a vyzdvihnúť, že terajšia situácia si naozaj vyžaduje spojenie všetkých bez ohľadu na postavenie či exkluzivitu," zdôraznil Jaroš.

Oslovil tiež svojich fanúšikov, a vyzval ich, aby mu posielali videá, ktoré budú pozitívne, a "nakopnú" tých, ktorí to potrebujú. "Od ľudí nám prišlo asi 150 domácich videí, ktoré sa nezmestili do jedného videoklipu, a preto sme ho museli predĺžiť. Teraz máme o dve minúty pozitívnej energie viac."

POSÚĎTE SAMI:

Zdroj: TASR; YouTube