Naša MARTINA COMISSO vo videoklipe známeho hudobníka! Zahrala si tajné dievča


Zdroj: instagram.com/martina_comisso

Robo Opatovský predstavil novú letnú skladbu Tajný recept, ku ktorej už stihol natočiť aj videoklip. Zatiaľ čo hudbu si zložil on sám, o text sa postaral Martin Chudík.

O vizuálnu podobu sa postaral grafik a dizajnér Filipov Cemper, ktorý sa stará aj o jeho sociálne siete. Klip sa nakrúcal na česko-slovenskej hranici pri Sudoměřiciach.

V hlavnej úlohe sa predstavila naša moderátorka Martina Comisso. "Jedno popoludnie mi zazvonil telefón a na linke Robo, že ma videl tancovať na Instagrame a rád by ma mal vo svojom letnom videoklipe. Áno, toto je prvýkrát, čo ma niekto niekam zavolal ako TAJNÉ dievča (smiech)."

TAJNÝ RECEPT vznikal v príjemnom prírodnom prostredí v Skalici, kde však aktérov poriadne potrápili komáre. "Okrem dobrej nálady bola povinná výbava aj repelent," prezradila Martina. Zároveň dodala, že Robova predstava o videoklipe bola jasná. Martinu "videl" ako tajné, ale romantické a pôvabné dievča s klobúkom na hlave a úsmevom na tvári, ktoré sa na začiatku malo hrať na nedostupnú. Ako sa so svojou novou úlohou popasovala, môžete posúdiť sami:

Zdroj: PR Správa; YouTube