Martina Comisso a Lukáš Pinček posielajú poslucháčom emotívnu pesničku Vianočný odkaz


Vypočuj si prvú rádiovú pesničku tohtoročných Vianoc

Keď moderátori Rannej kávy premýšľali, ktorú vianočnú skladbu zaspievať, Lukášovi napadla jeho obľúbená Feliz Navidad od Michaela Bublého a Thalie

Text pesničky napísala sestra moderátorky Martiny - Petra Comisso, ktorá dostala jasné zadanie, nech je skladba pohodová, príjemná a nech je z nej cítiť, že dvojica z rádia poslucháčom dni rada spríjemňuje.  

 "Z rádia nesie sa odkaz prianí, pri vstávaní, či zaspávaní, počúvaj pieseň tých Vianoc, nech má tu moc, hviezdna noc". Pozri si klip: 

Videoklip natáčali v nahrávacom štúdiu a v zasneženom lese na Pezinskej Babe. Keďže je typickým prvkom ranného vysielania a videí na sociálnych sieťach práve spev a tanec, moderátori ho prepojili aj v klipe. S Martinou si zatancoval Peter Modrovský, ktorý je známy najmä z Let's dance a v lese predviedol s moderátorkou aj legendárnu "zdvíhačku". Tú si už raz skúsili počas Peťovej návštevy v Rannej káve. 

Pozvanie prijala aj najúspešnejšia latino tanečnica na slovensku Dee Reggaetonera, ktorá bola tiež v minulosti hosťom rannej show a s Lukášom si vtedy zatancovala na streche rádia. 

Klip natočil šikovný Samuel Procházka, ktorý je súčasťou rádiového tímu a viacerí ho poznajú aj ako úspešného tvorcu videí najmä na Tik Toku. O super zvuk a produkciu sa postaral spevák a bubeník Michal Chrenko.