OC Atrium Optima rozšírilo svoje dimenzie


Moderné obchodné centrá už dávno nie sú len o nákupoch, ale aj o zábave. Ľudia v nich trávia voľný čas a stretávajú sa so svojimi blízkymi. Aj preto je OC Atrium Optima známe aj ako druhé centrum Košíc. V rámci svojich ponúkaných aktivít totiž neustále rozširuje dimenzie.

Ide o najväčšie obchodné centrum na východe Slovenska. Pod jednou strechou tu nájdete 170 obchodov, mnoho reštaurácií či kaviarní, no tiež prevádzky pre šport, zábavu i regeneráciu.

Jump Arena
Len nedávno tu otvorili najmodernejší trampolínový park na Slovensku. Jump Arena, ktorej krstným otcom sa stal známy youtuber GoGo, je určená pre deti, tínedžerov i dospelých. Na svoje si tu prídu nielen amatéri, ale aj profesionáli, ktorí sa venujú parkúru, jumpingu a gymnastike. Zahŕňa 29 pospájaných trampolín, walking wall a najväčší airbag na Slovensku.

3PLE centrum
Stálicou je už dobre známe 3PLE centrum s obrovským wellness a fitnes, ktorý vedie profesionálne zaškolený personál. V rámci wellness máte na výber z dvoch možností – privátny alebo verejný s kapacitou až 60 ľudí. Relaxovať tu môžete na mnoho spôsobov, 3PLE Centrum totiž zahŕňa dve fínske sauny, soľnú, parnú a infra saunu, tepidárium, ľadovač, ochladzovací bazén, Kneippov kúpeľ, 35 procedurálnych a 40 odpočinkových miest. Novinkou je ošetrenie LPG Alliance.

Neonka
Ideálne pre šport je v OC Atrium Optima obľúbené fitnescentrum Neonka, ktoré má v Košiciach viac prevádzok. V týchto priestoroch ide o NEONKA PREMIUM club, to znamená, že ponúka nadštandard svojou výbavou a ponukou cvičení. Nájdete tu 15 rôznych programov. Azda najznámejším je The Trip, bicyklovanie s projekciou, tréning so zážitkom v jednom. Novinkou sú tu masáže a fyzioterapia. V ponuke nájdete i predpôrodnú prípravu, kde sa rodičia pripravujú na príchod bábätka na svet. Na svoje si tu prídu rovnako deti, ktoré sa môžu zúčastniť programu jumping kids do 10 rokov.

Steam Factory
K zábave pre celú rodinu prispieva aj polyfunkčné športovo-zábavné centrum Steam Factory. Združuje viacero aktivít, napríklad lezeckú stenu s viac než 100 lezeckými líniami, jediné indoorové lanové centrum na Slovensku (tzv. Tarzániu), laser tag (laserová obdoba paintballu), veľký detský svet, ovál pre kolieskové korčuľovanie, malé fitnes centrum, strelnicu a reštauráciu.

Kryo centrum
V Optime nájdete aj novootvorené Kryo centrum. Je to miesto, na ktorom sa poriadne schladíte - je tam 120°C pod nulou. Po pobyte v kryokomore nasleduje druhá fáza – zahriatie na kardio strojoch. Takáto terapia je vhodná pre všetkých bez rozdielu veku a pozitívne pôsobí na zápalové ochorenia, problémy pohybového aparátu, kĺbov a pooperačné stavy. Zlepšuje spánok, posilňuje imunitu, vypína a prekrvuje pokožku, naštartuje metabolizmus, čím podporí chudnutie a má omladzujúci efekt. 

Zdroj: PR článok