Erika Slaná

Erika Slaná

Čo si myslíš, že sa ti v živote podarilo?
Získať prácu v rádiu. Na ten deň nikdy nezabudnem. V kalendári bol 16. august 2010, keď som sa stala súčasťou „rádiovej rodiny“.

Čo si najviac ceníš na ženách?
Najviac? ... že bez ohľadu na to, koľkokrát, kvôli komu alebo čomu bolo ich srdce zlomené, duša sklamaná a dôvera stratená, sa vedia otriasť a robiť veľké veci. Pre seba aj svoje okolie. Sme silné. Lebo len žena vie, čoho všetkého je žena schopná! ;-)

Čo si najviac ceníš na mužoch?
Keď stoja za ženou, s ktorou žijú. Keď si ju vážia a pred ostatnými nehovoria o jej slabých stránkach. Keď vedia prejaviť emócie a nehanbia sa za ne. Keď sa zastanú slabšieho. Keď pomôžu bez vyzvania. Keď sú dobrosrdeční, nekonfliktní, skromní, múdri, priateľskí, obetaví, samostatní, odvážni ... a ak vedia (a chcú) variť, piecť, vysávať, žehliť, luxovať a nakupovať bez zoznamu, môžeme sa pokojne zoznámiť! J

Čím najčastejšie vytáčaš svoje okolie?
Neviem skrývať emócie. A keď mi nie je dobre, mlčím. Hodiny, dni, týždne. Aj v miestnosti plnej ľudí. Neostávam nič dlžná svojej ženskej podstate, preto som občas poriadne vzťahovačná. Často si nájdem 101 dôvodov, prečo nie a ani jeden dôvod, prečo áno! J A to mi okolie vyčíta. Aha, a tiež to, že myslím na všetkých, len nie na seba! ;-)

Ktorú hudbu máš rád/-a, keď si chceš oddýchnuť?
Musím sa priznať, že to nie je len o hudbe. Idem aj po texte. Ak sa v ňom nájdem, dostane ma aj melódia. Nemám vyhranený vkus, ale je pravda, že som zaujatá voči štýlu country! J Nevieme si k sebe nájsť cestu. Hudbu však počúvam denne a bez mp3 prehrávača z domu neodídem. Ani na nákup! ;-) V ušiach mi niečo hrá takmer stále! (A veru, niekedy si aj na ulici nenápadne zaspievam alebo zatancujem a pozerám sa popritom do výkladu na obchode, či mi to pristane J)

Tvoje životné motto?
Nie je nemenné. V rôznych životných etapách ma sprevádzajú iné inšpiratívne myšlienky. Často si však hovorím:
Trust the timing of your life.
Čo nechceš, aby druhí robili tebe, nerob ani ty im.
Netlač rieku, tečie sama.


RELÁCIE
Ranná káva

Ranná káva

06:00 - 10:00