30 minút pre seba - body core na posilnenie bruška


Urobte si 30 minút pre seba a zacvičte si pod taktovkou skúseného trénera a kouča Janyho Landla na príjemnú hudbu Rádia Jemné. Každý pondelok vám prinesieme špeciálnu sériu cvikov, ktoré zvládne každý.

Jany Landl je osobný tréner, kouč a motivátor, ale aj vegán a milovník zdravého životného štýlu. Športu a pohybu sa venuje celý svoj život. Čo všetko by ste sa mohli o ňom dozvedieť? Je bývalý majster Európy v karate, držiteľ čierneho pásu prvý DAN, niekoľkonásobný majster Slovenska v karate, víťaz a medailista svetových pohárov, druhý vicemajster Európy vo fitness, dvojnásobný majster Slovenska vo fitness, niekoľko násobný Iron Man, profesionálny tréner individuálnych a skupinových cvičení, tréner z televízneho projektu TV Markíza "Najväčší víťaz" a zakladateľ projektu Urban City Race. To, čo je ale dôležité tu a teraz je, že je tu pre VÁS! 

V každej sérii (epizóde) zvykneme používať konkrétnu pomôcku - na spestrenie, spríjemnenie a samozrejme zefektívnenie cvičenia. Dnes to bude opäť jedna "obyčajná" stolička! ;-) Zameriame sa na problémovú partiu tela - konkrétne na bruško. To všetko, ako vždy, s príjemnou hudbou, ktorú máte radi, s cennými radami a názornými ukážkami od Janyho! :-)