30 minút pre seba - body core s pomôckou


Urobte si 30 minút pre seba a zacvičte si pod taktovkou skúseného trénera a kouča Janyho Landla na príjemnú hudbu Rádia Jemné. Každý pondelok vám prinesieme špeciálnu sériu cvikov, ktoré zvládne každý.

Jany Landl je osobný tréner, kouč a motivátor, ale aj vegán a milovník zdravého životného štýlu. Športu a pohybu sa venuje celý svoj život. Čo všetko by ste sa mohli o ňom dozvedieť? Je bývalý majster Európy v karate, držiteľ čierneho pásu prvý DAN, niekoľkonásobný majster Slovenska v karate, víťaz a medailista svetových pohárov, druhý vicemajster Európy vo fitness, dvojnásobný majster Slovenska vo fitness, niekoľko násobný Iron Man, profesionálny tréner individuálnych a skupinových cvičení, tréner z televízneho projektu TV Markíza "Najväčší víťaz" a zakladateľ projektu Urban City Race. To, čo je ale dôležité tu a teraz je, že je tu pre TEBA!

V štvrtej sérii
 sa budeme sústrediť na vnútro (jadro) nášho tela, takzvaný core. Ako cvičebná pomôcka nám poslúži kuchynské náradie, konkrétne metla a tyč z nej. Fantázii sa medze nekladú, preto môžete využiť aj iné domáce vybavenie! :-) Zacvičíme si, ako inak, pri počúvaní príjemnej hudby. Skúste to s nami! Kedykoľvek, kdekoľvek, stačí vám len 30 minút a budete sa cítiť lepšie! :-)