Left branding
Right branding

Duel

Duel

Ako sa orientujete vo svete opačného pohlavia? Chcete si  zasúťažiť a zabaviť sa v popoludňajšom Refreshi? Prihláste sa cez náš formulár a možno sa Martina Comisso a Tomáš Juríček ozvú aj Vám!

Zatipujte si proti opačnému pohlaviu a vyhrajte super ceny! Súťažíme každý pracovný deň po 16-tej, vždy muž proti žene.

Tentokrát  pre vás máme filmový balíček, ktorý obsahuje DVD Bezva ženská na krku, filmové tričko 2 lístky do kina kdekoľvek na Slovensku na filmovú novinku Rande naslepo.

Ako nájsť lásku, keď ju nevidíte? Odpoveď na túto otázku prináša romantická komédia Rande naslepo, ktorá mieri do slovenských kín už od 23. marca. Nakrútená bola podľa skutočného príbehu. Vzrušujúca práca v luxusnom hoteli - to je vysnívaná budúcnosť, ktorú si predstavuje Saliya (Kostja Ullmann) už od detstva. Ako teenager však začne strácať zrak, až nakoniec vidí len slabé svetlo a matné obrysy. Zdá sa, že jeho životný sen je v troskách...  

Viete si predstaviť, že žijete v úplnej tme? Tak ako hlavný hrdina filmu Rande naslepo... Že je to nemožné? O opaku vás presvedčí NEVIDITEĽNÁ VÝSTAVA - interaktívna cesta po svete, z ktorého zmizlo všetko svetlo.. Jeden z Vás vyhrá v piatok vstupenku pre dve osoby na túto netradičnú výstavu v centre Prahy, k tomu poukaz na masáž a večeru v úplnej tme a takisto aj poukaz na ubytovanie v Prahe v sieti hotelov  euroagentur.com podľa vlastného výberu.  Bližšie informácie nájdete na webovej stránke neviditelna.cz.

V rámci súťaže sú záväzné Všeobecné podmienky súťaží v Rádiu Jemné.

Vyplňte formulár a zapojte sa do Duelu:

Ďakujeme za vaše názory

Stiahni si Appku a nalaď sa na rockovú vlnu kedy sa Ti zachce

Stiahnite si aplikáciu a počúvajte Jemné aj v mobile

Aplikácia rádia Jemné je dostupná v App Store a Google Play.