Left branding
Right branding

Skladba pre pánov o ich skvelých polovičkách, ktoré ich držia nad hladinou! ;-)

Zdroj: YouTube

Vypočujte si letnú novinku Nad hladinou.

Hudobníčka Janais je známa tým, že svoje skladby nielen interpretuje, ale sa pod ne podpisuje aj ako autorka. Inak to nie je ani v prípade jej aktuálnej skladby Nad hladinou. Ako prvá sa tentokrát zrodila melódia, text k nej pribudol až neskôr.

„Nápev k piesni Nad hladinou vznikol asi rok dozadu a následne som sa k nej snažila napísať vhodný text - jednoduchý, ale s vtipnou myšlienkou,“ prezradila speváčka.  

Aké je vlastne posolstvo skladby Nad hladinou? „Veľmi jednoduché, priamočiare, trošku vtipné, proste zo života... Že každá žena chce byť pre svojho partnera tá jediná a pánom aspoň pripomenieme, že sú nad hladinou častokrát najmä vďaka svojím skvelým polovičkám.“  

Pozitívne posolstvo sa snažila Janais pretaviť aj do dynamického videoklipu. Na režisérsku stoličku posadila „video-kreatívca“ Jakuba Šteineckera. „Klipom sme sa snažili vystihnúť text piesne, takže žiadne inotaje. Niekedy si proste stačí uvedomiť, čo všetko v partnerovi máme a že aj napriek občasným neporozumeniam má zmysel ťahať to spolu ďalej,“ vysvetlila Janais. Vo videoklipe si zahralo niekoľko nehercov, ktorí pred kamerou stvárnili zamilované dvojice. Niektorí z nich mali úlohu o to jednoduchšiu, že sú pármi aj v reálnom živote: „Dva páry boli skutočné a ďalšie dva páry boli len kamaráti, ktorí boli ochotní zahrať si v klipe partnerov,“ pripomenula si veľmi príjemné a veselé nakrúcanie.  

Zdroj: PR SPRÁVA    

Ďakujeme za vaše názory

Stiahni si Appku a nalaď sa na rockovú vlnu kedy sa Ti zachce

Stiahnite si aplikáciu a počúvajte Jemné aj v mobile

Aplikácia rádia Jemné je dostupná v App Store a Google Play.