Left branding
Right branding

Rádio Jemné pomohlo malej Adelke

Rádio Jemné pomohlo malej Adelke

Rádio Jemné pomáha tým, ktorí to potrebujú.

Rádio Jemné sa rozhodlo pomôcť sumou 500 EUR malej Adelke, ktorú odovzdal Tomáš Juríček, moderátor popoludňajšieho Refreshu, mamine Lenke.  

Po narodení Adelky sa všetci tešili z krásneho, veľkého a zdravého dieťaťa. Všetko sa však zvrtlo hneď v druhú noc, keď Adelka dostala prvý epileptický záchvat. Postupne sa pridružili trasy ručičkami, nožičkami, rôzne zášklby. Prvé dva roky života s ňou strávili rodičia takmer nonstop v nemocnici na Kramároch. Začal sa nekonečný kolotoč vyšetrení, skúšaní liekov... Doteraz sa však nepodarilo záchvaty úplne stabilizovať. Stále nie je určená presná diagnóza.

Adelka už bude mať 5 rokov, ale mentálne je na úrovni mesačného bábätka. Rodičia sa ju snažia čo najviac rehabilitovať a zlepšiť jej stav. Úspechom by pre nich bolo, keby sa posadila. Na rehabilitácie sú potrebné peniaze, ktorých rodina nemá dostatok. Preto sa aj Rádio Jemné rozhodlo pomôcť.

Malej Adelke držíme palce!    

Foto: Rádio Jemné

Ďakujeme za vaše názory

Stiahni si Appku a nalaď sa na rockovú vlnu kedy sa Ti zachce

Stiahnite si aplikáciu a počúvajte Jemné aj v mobile

Aplikácia rádia Jemné je dostupná v App Store a Google Play.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Zobraziť viac informácií Rozumiem