Left branding
Right branding

Kráľovská svadba je na spadnutie: Kto bude družička a družba? :-)

Meghan Markleová (36) verejnosti oznámila, že jej otec sa napokon nezúčastní na jej sobotňajšej svadbe s britským princom Harrym (33), ktorá sa bude konať na Windsorskom zámku.      

"Bohužiaľ, môj otec sa nezúčastní na našej svadbe," povedala Markleová vo vyhlásení, ktoré zverejnil Kensingtonský palác. "Na otcovi mi vždy záležalo a dúfam, že mu (teraz) bude poskytnutý priestor, ktorý potrebuje, aby sa sústredil na svoje zdravie." 

O neúčasti 73-ročného Thomasa Marklea na obrade sa špekulovalo už niekoľko dní. Samotný Markle, ktorý žije v Mexiku, nedávno webovému magazínu TMZ povedal, že potrebuje v stredu (16.5) podstúpiť menšiu operáciu srdca. Média v tejto súvislosti uvádzali, že zákrok, ktorý popísal, by štandardne vylučoval, aby krátko po ňom absolvoval dlhý let.      

Kráľovská nevesta Meghan sa verejnosti poďakovala za podporou, ktorej sa jej po správach o otcovom zdravotnom stave dostalo. "Vedzte prosím, ako veľmi sa s Harrym tešíme, že s vami v sobotu budeme môcť zdieľať náš výnimočný deň," dodala.       

Dve staršie deti britského princa Williama a jeho manželky Kate budú mať na sobotňajšej svadbe dôležité úlohy. Trojročná princezná Charlotte bude družičkouštvorročný George družbom. 

Zdroj: TASR

Photo: TASR

Ďakujeme za vaše názory

Stiahni si Appku a nalaď sa na rockovú vlnu kedy sa Ti zachce

Stiahnite si aplikáciu a počúvajte Jemné aj v mobile

Aplikácia rádia Jemné je dostupná v App Store a Google Play.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Zobraziť viac informácií Rozumiem