Left branding
Right branding

Kapela Desmod krstila nové CD: Cukrom!

Zdroj: YouTube

Skupina Desmod pokrstila cez víkend nový album Molekuly zvuku v jednom z tatranských hotelov. Zároveň si kapela zahrala koncert v komornejšom prostredí, v sakách a kravatách, a to zrejme po prvý raz v kariére. 

„Nie je to celkom náš štýl, ale povedali sme si, že sa musíme trošku posunúť inde a malo to dobré ohlasy. Ešte sme takto nehrali, takže sme mali trošku obavy, ale ľudia boli skvelí a dopadlo to veľmi dobre,“ potešil sa frontman kapely Mário „Kuly“ Kollár.

Dodal tiež, že kapela po rokoch trochu zmäkla a už jej členovia už dávno nie sú heavy-metalistami. „Prišli sme do veku, keď sa nám tvrdá hudba stále páči, ale už ju len počúvame. Cítime už niečo iné a cítime to takto. Nové CD ale potvrdzuje, že tá naša tvorba je stále tvrdá, aj keď v niečom nová a sviežejšia,“ vysvetlil Kuly.

Nové CD na koncerte pokrstili cukrom deti, ktoré boli v publiku. 

Na novom albume nájdu fanúšikovia klasické "desmoďácke" piesne, ale aj jednu pomalú s názvom Vŕba. „Je to dobré, je to nové, tešíme sa na to, ako sa to bude páčiť ľuďom, zatiaľ sú ohlasy dobré. Spojenie Molekuly zvuku sa nám zdalo také zaujímavé, keďže zvuk nemá molekuly, ale vážna filozofia za tým nie je,“ povedal na margo názvu albumu Kuly.

Spevák tvrdí, že pri písaní textov má rád melanchóliu a možno aj preto sa kapela stáva čoraz viac známou vďaka pomalším skladbám. S novým albumom sa Desmod chystá aj na turné. Navštívi spolu sedem slovenských miest.

Zdroj: teraz.sk; YouTube

Photo: pixabay.com

Ďakujeme za vaše názory

Stiahni si Appku a nalaď sa na rockovú vlnu kedy sa Ti zachce

Stiahnite si aplikáciu a počúvajte Jemné aj v mobile

Aplikácia rádia Jemné je dostupná v App Store a Google Play.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Zobraziť viac informácií Rozumiem