Left branding
Right branding

Kamil Peteraj o speváčke Kristíne: Nádherne spieva po slovensky, má krásnu výslovnosť...

Zdroj: YouTube

Mať srdce ♥, tak sa volá štvrtý štúdiový album speváčky Kristíny. Vychádza v klasickej aj deluxe verzii - v symbolickom počte 2017 kusov. Album je úspešný od prvej chvíle, za predaj už získal trojnásobnú platinovú platňu.

Kristína už z najnovšieho albumu predstavila aj videoklip k piesni Zradila nás chémia

Album ponúka celkom sedemnásť skladieb, na ktorých pracovala tri roky. "Tento album je veľmi emočný, má rôzne témy, ktoré mňa ako speváčku posúvali vpred. Je veľmi temperamentný, je v tom opäť východoslovenský temperament," nechala sa počuť speváčka.

"Aj ja musím povedať, že tiež považujem za šťastie, keď som v pravej chvíli ukázal prstom, že toto dievča ma zaujíma. Ona vošla potichu a inými dverami do slovenského šoubiznisu. Nikde nesúťažila, mala v sebe inú krásu, ktorú akoby ani štandardný šoubiznis nevidel. Nádherne spieva po slovensky, má krásnu výslovnosť, má fyzickú krásu, má to v poriadku aj vo svojom srdci a preto sa s ňou veľmi dobre robí. Kristína nie je speváčka, ktorá sa vyvíja skokovitým spôsobom, ona rastie po centimetroch, má vytrvalosť, pracuje na sebe, čo je strašne dôležité v populárnej hudbe. Za posledných päť rokov si získala publikum na Slovensku, na Morave aj v Čechách," povedal o Kristíne textár Kamil Peteraj. 

Zdroj: teraz.sk; YouTube

Photo: Kristína Peláková /FCB OFFICIAL

Ďakujeme za vaše názory

Stiahni si Appku a nalaď sa na rockovú vlnu kedy sa Ti zachce

Stiahnite si aplikáciu a počúvajte Jemné aj v mobile

Aplikácia rádia Jemné je dostupná v App Store a Google Play.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Zobraziť viac informácií Rozumiem