Left branding
Right branding

Ani slávnym ľuďom sa nevyhýbajú choroby: Speváčka Mariah Carey má bipolárnu poruchu!

Zdroj: YouTube

Bojuje s ňou už 17 rokov.

Americká speváčka Mariah Carey verejne prehovorila o svojom 17-ročnom boji s bipolárnou poruchou.      

Hudobníčka pre americký magazín People uviedla, že prvýkrát jej túto chorobu diagnostikovali ešte v roku 2001 a to po duševnom zrútení, v dôsledku ktorého ju aj hospitalizovali.      

Carey, ktorá predala po celom svete 200 miliónov albumov, vyhľadala podľa vlastných slov lekársku starostlivosť len nedávno. 

"Až donedávna som žila v popieraní a izolácii a v neustálom strachu," vysvetlila v rozhovore, z ktorého citovala stanica BBC. "Bolo to pre mňa príliš ťažké bremeno a jednoducho to tak už ďalej nešlo."      

Ako dodala, vyhľadala a aj dostala lekársku pomoc. "Obklopila som sa pozitívnymi ľuďmi a vrátila som sa k tomu, čo milujem - písaniu piesní a hudbe."      

Aktuálne vraj prechádza terapiou a berie lieky na bipolárnu poruchu, ktorá jej spôsobovala obdobia depresie a mánie. "Momentálne beriem lieky, ktoré sa zdajú byť celkom dobré. Nie som z nich ani príliš unavená, ani spomalená, ani nič podobné. Najdôležitejšie je nájsť správnu rovnováhu," povedala pre People.

Zdroj, Photo: TASR

Ďakujeme za vaše názory

Stiahni si Appku a nalaď sa na rockovú vlnu kedy sa Ti zachce

Stiahnite si aplikáciu a počúvajte Jemné aj v mobile

Aplikácia rádia Jemné je dostupná v App Store a Google Play.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Zobraziť viac informácií Rozumiem